W skali szarości Przynoszenie Bitcoinów na Masy z krajowymi kampaniami reklamowymi

Grayscale Investments uruchomi ogólnopolską kampanię reklamową związaną z kryptokurrency, która ma na celu zapoznanie ludzi z branżą.

Pożyczki bez bik, pożyczki bez bik, pożyczki bez bik, pożyczki bez bik, . Silbert, również założyciel Digital Currency Group, ogłosił to kilka godzin temu na Twitterze.

Grayscale „To Bring Crypto To The Masses“ w innej kampanii reklamowej
W opublikowanym dzisiaj tweecie Barry Silbert, dyrektor generalny Grayscale, „upuścił“ wiadomość o kampanii reklamowej swojej firmy, która będzie realizowana na żywo w przyszłym tygodniu. Rozpocznie się ona reklamą telewizyjną w CNBC, MSNBC, FOX i FOX Business, powiedział.

Poprzez tę kampanię, Grayscale zamierza edukować i tworzyć świadomość na temat Bitcoin i kryptokur walut w ogóle.

Ogłoszenie w większości otrzymało pozytywne odpowiedzi od kryptońskiego Twittera. Jednak sporo osób sugerowało, że kampania powinna być prowadzona z poważnym nastawieniem edukacyjnym, ponieważ nie jest to pierwsza kampania w Grayscale.

Instytucjonalna firma zajmująca się zarządzaniem aktywami kryptograficznymi, skoncentrowana na inwestycjach, wystąpiła już w telewizji z kampanią „Drop Gold“, która według wielu nie zrobiła nic więcej, niż łaskotanie ich śmiesznych kości.

Ty też możesz lubić:

Grayscale Files an SEC Form 10 For Its Ethereum (ETH) Trust
Grayscale AUM Surge 500M $ In A Week, Bitcoin Shares in the Lead
Kolejny projekt kryptograficzny dostępny w smartfonach Samsung Galaxy
Ponadto, komentatorzy nie stracili szansy na spekulacje na temat ekspozycji swoich ulubionych monet w „ostatecznym shill show“. Czy kampania będzie służyła celowi, jakim jest prawdziwe rozwinięcie korzyści płynących z kryptofonu dla mas? To pozostaje do zobaczenia.

Nie jest to pierwsza szeroko zakrojona kampania reklamowa krypto walutowych.
Grayscale nie jest pierwszą nowojorską firmą kryptograficzną promującą aktywa kryptograficzne wśród ludzi. Bliźniacy Winklevoss prowadził cyfrową giełdę aktywów Gemini również położony w Big Apple, był już tam. I jak?

Na początku ubiegłego roku, „krypto-bus“ z przesłaniem „Crypto bez Chaosu“ był widziany podczas obchodów ulic miasta.

Gemini Winklevoss Twins
Winklevoss Twins With Cryptobus na Manhattanie, NY, Źródło: Gemini
Zgodnie z raportem Marketwatch opublikowanym 10 stycznia 2019 roku, Gemini zamieściło również reklamy na samochodach metra, taksówkach, przystankach autobusowych, a nawet opublikowało całostronicowe ogłoszenie w New York Timesie. Nie było to nic w rodzaju kampanii Grayscale’s Drop Gold, ale przekaz był o wiele bardziej subtelny.

Ogólnie rzecz biorąc, dobrą wiadomością jest to, że firmy zajmujące się kryptokurrency centric wychodzą i podejmują próby edukowania ludzi na temat zasobów cyfrowych, a jednocześnie promują przestrzeń. Od premiery Bitcoina minęło prawie 12 lat. Branża na to zasługuje.

Zwłaszcza, gdy wskaźniki adopcji są wysokie, a ludzie wybierają Bitcoin lub inne aktywa kryptograficzne, aby zaparkować swój majątek.

W skali szarości Przynoszenie Bitcoinów na Masy z krajowymi kampaniami reklamowymi